Spousta lidí si užívala běžnou víkendovou pohodu, někteří z vás nebyli ještě na světě, a do mého života se sobota 17. června 1989 zapsala jako den, kdy jsem poprvé spatřil světlo světa. Stalo se tak ve vesničce Čeladná na Severní Moravě. Mámě se tak narodil její druhorozený syn a táta měl co oslavovat.

Celé své dětství jsem prožil v Kozlovicích, kde jsem také navštěvoval základní školu. Mé první zkušenosti s muzikou přišly asi v 5 letech, kdy jsem začal chodit do folklorního Cheap Patek Philippe Replica souboru Valášek. K folklóru jsem měl velmi blízko, protože moje máma zpívala dlouhé roky ve folklorních souborech. Postupem času se u mě začal projevovat i zájem o sport, začal jsem tedy chodit na fotbal. Jak jsem pomalu vyrůstal, přišly i nové zájmy. Do popředí se více dostal fotbal a na soubor Valášek už mi bohužel nezbylo tolik času, zvlášť když mě zachvátila touha ovládat nějaký hudební nástroj. Zkusil jsem tedy keyboard. Ale jak rychle jsem s tímto koníčkem začal, tak rychle jsem Replica Watches skončil. Nicméně touha hrát na hudební nástroj přetrvávala. Můj o rok starší bratranec začal v té době chodit na hodiny akustické kytary. Řekl jsem si, že to by mohlo být to pravé a teď už vím, že jsem měl pravdu.

Do týdne mi rodiče koupili mojí první akustickou kytaru a já byl vzápětí velmi šťastný,Patek Philippe Replica Watches protože mě tento nástroj opravdu oslovil. Po asi dvou letech, kdy jsem opravdu pilně cvičil hru na kytaru i zpěv, mě rodiče přihlásili na mou první pěveckou soutěž. Byla to soutěž FEDD (mezinárodní festival dovedností dětí), kde jsem zpíval písničku od skupiny Buty, Nad stádem koní. Podařilo se mi zvítězit, což mě velmi nakoplo a dalo mi chuť cvičit a zúčastnit se dalších soutěží. S postupem času jsem se zúčastnil desítek dalších soutěží, na kterých jsem většinou obsadil jednu z prvních tří příček.

Vzápětí se dostavil můj pubertální věk, a fotbal, který jsem v té době pořád hrál, se stal číslem jedna. Úspěchy, kterých jsem dosáhl ve zpěvu, se pro mne staly neviditelnými a já chtěl být fotbalistou. Z tohoto, dle mého názoru „pubertálního snu“ mě brzy probudil můj otec, který mě hlavně v tomto období nejvíce tlačil do zpívání a hry na replica watches kytaru. Vzpomínám si na ty dny, kdy jsem přišel ze školy, táta už na mě čekal s kytarou v ruce, a já v té době se znechuceným výrazem musel jít cvičit. Naštěstí tohle období netrvalo dlouho.

Zanedlouho přišel čas nastoupit na střední školu a já si vybral Obchodní akademii ve Frýdku-Místku. Na toto období vzpomínám velmi rád, ale trvalo kratší dobu, než obvykle trvá vystudovat střední školu. Když jsem byl na začátku 3. ročníku, to se psal školní rok 2005/2006, přihlásil jsem se do tag heuer replica televizní soutěže Česko hledá SuperStar III, kde jsem postupně probojoval několika vyřazovacími koly z asi 9 000 soutěžících až na celkové 5. místo. Tímto se můj život radikálně změnil. Po skončení této soutěže jsem musel z časových důvodů přerušit školu a přestěhoval jsem se z Kozlovic do Prahy. Začal jsem hodně koncertovat a přišly první vlastní písničky, což mě přimělo natočit své první autorské album s názvem „Můj barevný svět“, na kterém jsem spolupracoval s producentem Pavlem Sádlíkem. CD vyšlo u vydavatelství JH publish.

Jak už jsem řekl, začal jsem hodně koncertovat,Patek Philippe Replica a to po různých klubech, malých festivalech, charitativních akcích a proběhl i nespočet vlastních koncertů. Soutěž Česko hledá SuperStar III byla pro mě určitým mezníkem, neberu to však jako zásadní věc ve svém životě. Nechci na této soutěži stavět svou kariéru nebo to, co dělám, spíš to beru jako odrazový můstek, ale jsem rád za zkušenosti a zážitky, které jsem díky této soutěži nasbíral, to Vám totiž nikdo nevezme.
Po úspěšném složení maturitní zkoušky (2011/2012) na střední škole v Brandýse nad Labem v současné době natáčím svou druhou desku, na které spolupracuji s americkým hudebníkem a producentem Ianem Kelosky. Bude úplně jiná, než ta první. CD bude v angličtině, muzika je dle mého názoru vyspělejší a myslím si, že z ní lidé budou moci poznat, co jsem za posledních 5 let zažil a co podstatného se v mém životě událo.

V polovině roku 2012 jsem se mimo jiné připojil ke kapele Doctor Victor, nikoliv jako zpěvák, ale jako baskytarista.

Je 23. června a právě jsem ukončil své působení v kapele Doctor Victor. Důvody byly neshody v kapele. I nadále se na vás budu těšit na svých vystoupeních, kde vystupuji se svým kamarádem, perkusistou a bubeníkem Tomášem Formánkem.

V září roku 2014 jsem se připojil k projektu "The Players", jako frontman kapely.
Tento projekt spočívá v tom, že hrajeme koncerty v divadlech a kulturních domech po celé české republice,
kde best mido cheap hrajeme výchovně-vzdělávací koncerty pro děti ze základních škol.

S postupem času zde budu informace o mně doplňovat, kdo ví, co přinese zítřek. Martin.